Morski Sternik Motorowodny

Morski sternik motorowodny
– 100% satysfakcji ze szkolenia w Navigare

About

Celem kursu  na stopień Morski sternik motorowodny jest przygotowanie do samodzielnego prowadzenia jachtu motorowego po wodach morskich. Nasz program przygotuje Cię do prowadzenia jachtu morskiego w funkcji kapitana.

Possibility of motor boat courses delivered in English.

Dlaczego wybrać kurs 
na stopień sternika motorowodnego w Navigare?

  • Szkołę prowadzi doświadczony Instruktor Wykładowca Polskiego Związku Żeglarskiego, Instruktor motorowodny PZMWiNW, kapitan jachtowy i motorowodny. Kadrę stanowią osoby z dużą praktyką w żeglowaniu i nauczaniu żeglarstwa.
  • Nie szkolimy „pod egzamin”. Na wodzie uczymy myślenia, przewidywania i planowania manewru.
  • Zajęcia odbywają się w małych grupach 3 oraz 4 – osobowych. Każdy kursant ma zapewnioną dużą ilość godzin za sterem. Nie prowadzimy szkoleń „masowych”.
  • Mamy rozbudowaną bazę materiałów dydaktycznych.  Nie rozwiązujemy testów podczas zajęć teoretycznych – dajemy Ci wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce.
Uprawnienia

Patent motorowodnego sternika morskiego uprawnia do prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz do prowadzenie jachtów motorowych o długości kadłuba do 18 metrów po wodach morskich.

Wymagania

Aby uzyskać patent jachtowego sternika morskiego wystarczy mieć ukończone 18 lat, odbyć co najmniej dwa rejsy po wodach morskich w łącznym czasie 200 godzin oraz zdać egzamin teoretyczny i praktyczny.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram