Szkolenia żeglarskie – Akademia Navigare

100% satysfakcji z naszych kursów i szkoleń

usługi

Marzysz o samodzielnym prowadzeniu jachtu? Chcesz zdobywać kolejne patenty żeglarskie i odkryć w sobie pasję do żeglarstwa? Przyjdź na naszą przystań i na kolejne szkolenia żeglarskie prowadzone przez naszych instruktorów. 

Nie pytaj nas o patent żeglarski – przyjdź na zajęcia, zdobądź rzetelną wiedzę i rozpocznij samodzielne prowadzenie rejsów.

Szkolenia Żeglarskie

Dążymy do tego, aby szkolenia dla Was prowadzić tak, jak sami chcielibyśmy aby były prowadzone dla nas. Dlatego postawiliśmy na ścieżkę systematycznego żeglarskiego rozwoju.

Szkolenia na stopnie Instruktorskie PZŻ

Uczenie innych żeglarstwa może stać się najsilniejszym bodźcem dla własnego żeglarskiego rozwoju, ale pod warunkiem, że robi się to z należytą starannością i zaangażowaniem, czyli – jednym słowem uczciwie.

Szkółka Żeglarska
dla dzieci

Czy marzycie o niezapomnianych przygodach dla Waszych dzieci? Czy chcielibyście, aby odkryły one tajemnice wody i wiatru, i zdobyły umiejętności, które będą im towarzyszyć przez całe życie?

Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na zajęcia!

Szkolenia dla młodzieży

Nie czekaj dłużej!

Zapisz się już dziś i wyrusz w podróż ku nowym horyzontom!

Nasze szkolenie dla młodzieży to idealna okazja, by nie tylko poznać tajniki żeglarstwa, ale też przeżyć niezapomniane przygody pod żaglami.

Szkolenia dla firm

Dobrze prosperującą firmę porównać można do jachtu, który popłynie zarówno z wiatrem, ale nie podda się, gdy przyjdzie pożeglować mu pod wiatr i falę. 

Wybierz, a my zrealizujemy nawet najbardziej wyszukany pomysł.

Szkolenia motorowodne

Dzięki naszej doświadczonej kadrze, która obejmuje instruktorów Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego oraz naszemu bogatemu wyposażeniu, oferujemy szkolenia dla miłośników motorowodniactwa.

Szkolenia uzupełniające

Na nasze szkolenia uzupełniające zapraszamy wszystkich, którzy pragną podnieść swój poziom wiedzy na bardzo wysoki pułap i eksplorować nowe umiejętności na morzu. Czy to indywidualnie, czy w małych grupach pasjonatów.

Od sezonu 2021 Navigare jest Licencjonowana Szkołą Żeglarstwa PZŻ

Żeglarzem stajesz się przez całe życie

  • Nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu na patent żeglarza jachtowego czy jachtowego sternika morskiego, ale również wpłyniemy na Twoje serce i umysł, przekazując Ci miłość do morza i atmosferę żeglarskiej przygody. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wiatrem i wodą, czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności, mamy kurs odpowiedni dla Ciebie. 
  • Oprócz kursów na patent, oferujemy także kursy uzupełniające, które pozwalają doskonalić umiejętności już posiadane, np. kursy doskonalące techniki manewrowania lub kursy prowadzące do uzyskania zaawansowanych certyfikatów.
  • Na szkoleniach kładziemy nacisk na intensywną pracę żaglami. Jako jedna z nielicznych szkół żeglowania wciąż uczymy manewrów portowych na żaglach oraz przy boi.
  • Kursy żeglarskie i motorowodne odbywają się na naszej przystani, przy pomoście wyposażonym w urządzenia cumownicze, w tym y-boom i mooring. Cała baza szkoleniowa nad Zalewem Kryspinowskim k/Krakowa zapewnia możliwość realizacji wszystkich założeń szkoleniowych, w tym teoretycznych, w pełni wyposażonej, klimatycznej sali wykładowej.
  • Dysponujemy 7 silnikami – każdy żeglarz poznaje różne techniki manewrowania w porcie na silniku na różnych typach jachtów. 
  • Z przedmiotów teoretycznych mamy najlepszych specjalistów od teorii żeglowania, czyli fizyki zajmującej się siłami wytwarzanymi na żaglu i kadłubie oraz świetnych specjalistów od meteorologii i ratownictwa – najważniejszych dyscyplin w żeglarstwie. 
  • 11 lat doświadczeń szkoły Navigare YC w prowadzeniu kursów żeglarskich oraz indywidualne doświadczenia naszych instruktorów i kursantów, zaowocowały autorskim programem rozwoju żeglarskiego. Proponujemy ścieżkę, która daje gwarancję bycia wyszkolonym przez instruktora i kapitana, którego zna się od szkolenia podstawowego.
  • Nie uczymy „pod testy”. Uczymy jak być dobrym żeglarzem.

Mateusz Ćwikliński

– Założyciel Navigare YC,

Kapitan jachtowy,

Instruktor Wykładowca PZŻ

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram